Občina Trzin, Mengeška cesta 22, 1236 Trzin
T: 01 564 45 44 | F: 01 564 17 72
info@trzin.si
www.trzin.si/Občinska uprava
Četrtek, 24.julij 2014

Občinska uprava

Stiki z vodstvom in upravo Občine Trzin

Uprava Občine Trzin je uprava občank in občanov, živečih znotraj meja naše lokalne skupnosti. Kot taka želi biti do svojih strank prijazna, ob tem pa ponuditi kvalitetno in hitro storitev vsem, ki naše storitve potrebujejo. Vabimo vas, da se z eventualnimi opažanji, problemi, predlogi, pa tudi kritikami, ki se tičejo bivanja v naši občini obrnete na nas tako, da izberete enega izmed spodaj navedenih elektronskih naslovov.

Splošni elektronski naslov občine je info@trzin.si

Ostali elektronski naslovi:

tone.persak@trzin.si Tone Peršak - župan občine
polona.gorse.prusnik@trzin.si Polona Gorše Prusnik - direktorica občinske uprave
barbara.gradisek@trzin.si Barbara Gradišek - strokovni sodelavec VII/1 za delo občinskega sveta in splošne zadeve
polona.jerse.kostadinoska@trzin.si Polona Jerše Kostadinoska - tajnica uprave
bojana.lenarsic@trzin.si Bojana Lenaršič - višja svetovalka župana za finance in proračun
valentina.hvala@trzin.si Valentina Hvala - računovodja
marjana.trojansek@trzin.si
Marjana Trojanšek - finančnik V.
marjeta.trstenjak@trzin.si Marjeta Trstenjak - referent III
matjaz.erculj@trzin.si Matjaž Erčulj – strokovni sodelavec VII/2-II za sodelovanje med občino in društvi in vodenje investicij ter upravljanje na področju družbenih dejavnosti
sida.valentincic@trzin.si Sida Valentinčič - višja svetovalka župana za okolje in prostor
andrej.gril@trzin.si Andrej Gril - višji svetovalec župana za gospodarske javne službe
vika.kreca@trzin.si Vika Kreča - višja svetovalka župana za zaščito in reševanje, obrambo, varnost in druge zadeve
igor.kralj@trzin.si Igor Kralj - vzdrževalec V - hišnik
Vse pravice pridržane © 2014 Občina Trzin | Urednica strani Barbara Gradišek | Kazalo
Elektronski medij www.trzin.si je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo RS, pod zaporedno številko 1325 (št. odločbe 61510-113/2008/3 z dne 16.04.2008)
Izdelava spletnih strani www.intuitiva.si