www.trzin.si/Občinski svet/Sestava sveta
Četrtek, 18.december 2014

Sestava sveta

Občinski svet v tem mandatu sestavlja 13 občinskih svetnikov in svetnic.

Prva (konstitutivna) seja je bila 05.11.2014.

Občinski svet Občine Trzin:

  1. Rado Gladek, SDS rado.gladek@trzin.si
  2. Edward Justin Jerak, Lista za združeni Trzin Edward.Justin.JERAK@trzin.si
  3. Milan Karče, Lista za trajnostni razvoj Trzina – Tone Peršak in sokrajani Milan.KARCE@trzin.si
  4. Valentin Kolenc, Lista Trzin je naš dom Valentin.KOLENC@trzin.si
  5. Peter Kralj, za zeleni Trzin, lista odgovornih aktivnih občanov Peter.KRALJ@trzin.si
  6. Alenka Marjetič Žnider, Trzinci Alenka.MARJETIC.ZNIDER@trzin.si
  7. Miha Pančur, SDS Miha.PANCUR@trzin.si
  8. Anton Peršak, Lista za trajnostni razvoj Trzina – Tone Peršak in sokrajani Anton.PERSAK@trzin.si
  9. Romeo Podlogar, Za zeleni Trzin, lista odgovornih aktivnih občanov Romeo.PODLOGAR@trzin.si
  10. Nuša Repše, Lista za trajnostni razvoj Trzina – Tone Peršak in sokrajani Nusa.REPSE@trzin.si
  11. Klavdija Tretjak, Lista za trajnostni razvoj Trzina – Tone Peršak in sokrajani Klavdija.TRETJAK@trzin.si
  12. Marjeta Zupan, Lista Trzin je naš dom Marjeta.ZUPAN@trzin.si
  13. Anton Kralj, Lista za trajnostni razvoj Trzina – Tone Peršak in sokrajani Anton.KRALJ@trzin.si

Vsi svetniki, župan in podžupan svetniki@trzin.si

Vse pravice pridržane © 2014 Občina Trzin | Urednica strani Barbara Gradišek | Kazalo
Elektronski medij www.trzin.si je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo RS, pod zaporedno številko 1325 (št. odločbe 61510-113/2008/3 z dne 16.04.2008)
Izdelava spletnih strani www.intuitiva.si